II. liga istok 2023. – 1. i 2. kolo

Otvorenje ribolovne sezone u lovu ribe udicom na plovak za 2023. godinu započelo je nastupom seniorske ekipe u II. ligi istok. Prvo kolo održano je 15.04. na rijeci Bosut u Vinkovcima gdje se lovila uglavnom sitna riba keder i žutooka. Naša ekipa zauzela je 8. mjesto od isto toliko ekipa koje nastupaju u ligi. Pojedinačno u sektoru A Adrijano Idek osvojio je 3. mjesto, u sektoru B Tihomir Ištvanović zauzeo je 6. mjesto, dok su u sektoru C Željko Vilk i Jovica Beneš u sektoru D zauzeli osma mjesta.

Drugi dan, 16.04., lovilo se također na Bosutu ali uzvodno kod mjesta Rokovci-Andrijaševci. Lovila se ista vrsta ribe uz nešto više bonus riba babuški. Naša ekipa je znatno popravila plasman drugoga dana natjecanja osvojivši 3. mjesto. U Sektoru A Tihomir Ištvanović osvojio je 2. mjesto, u sektoru B Adrijano Idek također 2. mjesto, Jovica Beneš u sektoru C 4. mjesto a Robert Keller u sektoru D 7. mjesto.

Prilog: