I. županijska liga Virovitičko-podravske županije 2013.

Prva županijska liga 2013. godine sastojala se od osam ekipa s područja Virovitičko-podravske županije i odvijala se kroz pet kola natjecanja. Natjecanja su održana na ribnjaku u Čačincima, Županijskom kanalu u Kapincima, Starom bajeru i akumulaciji Javorica u Slatini, te posljednje i odlučujuće kolo na Grudnjaku u Zdencima. Borba za prvaka u ekipnoj, ali i pojedinačnoj konkurenciji bila je neizvjesna do posljednjeg kola, gdje je našoj ekipi „za dlaku“ pobjegao naslov prvaka. Ipak, osvojeno je ekipno drugo mjesto što je vrlo dobar rezultat u jakoj konkurenciji.

U konačnom pojedinačnom plasmanu najbolji pojedinac naše udruge bio je Željko Vilk koji je zasluženo osvojio 3. mjesto, dok je Adrijano Idek osvojio 5., a Robert Keller 9. mjesto od ukupno 28 natjecatelja.

Download:

Odgovori